Sentyabrın 19-da Mərkəzi Seçki Komissiyasının növbəti iclası keçirildi
Sentyabrın 19-da Məzahir Pənahovun sədrliyi ilə Mərkəzi Seçki Komissiyasının növbəti iclası keçirildi.
Əvvəlcə 2015-ci il noyabrın 1-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikasının Milli Məclisinə seçkilərdə Azərbaycan Milli Demokrat Partiyası tərəfindən təqdim olunmuş səlahiyyətli nümayəndələrin qeydə alınması məsələsi müzakirə edildi və sözügedən partiya tərəfindən təqdim olunmuş şəxslər səlahiyyətli nümayəndələr kimi qeydə alındı.
Sonra Milli Məclisə seçkilərlə əlaqədar daxil olmuş müraciətə baxıldı və Komissiya üzvlərinin müzakirəsindən sonra müvafiq qərar qəbul edildi.

19 september 2015 17:29
The Central Election Commission conducted the next session chaired by Mr.Mazahir Panahov on September 19, 2015.
Firstly, in the Elections to the Milli Majlis of the Republic of Azerbaijan on November 1, 2015, the issue on registration of authorized representatives presented by Azerbaijan National Democratic Party was discussed and persons presented by the mentioned party were registered as authorized representatives.
Then, regarding the Elections to the Milli Majlis, submitted appeals were examined and the relevant decisions were adopted after their discussion conducted by Commission members.