Oktyabrın 30-da Məzahir Pənahovun sədrliyi ilə Mərkəzi Seçki Komissiyasının növbəti iclası keçirilmişdir
30 oktyabr 2006 15:31
Oktyabrın 30-da Məzahir Pənahovun sədrliyi ilə Mərkəzi Seçki Komissiyasının növbəti iclası keçirilmişdir.
Əvvəlcə Mərkəzi Seçki Komissiyasının 29 sentyabr, 6 oktyabr, 9 oktyabr, 11 oktyabr və 12 oktyabr 2006-cı il tarixli iclaslarının protokolları təsdiq edilmişdir.
Sonra MSK sədrinin müavini Svetlana Qasımova 61 saylı Neftçala seçki dairəsi dairə seçki komissiyasının tərkibində dəyişiklik edilməsinə dair məsələ barədə məlumat vermişdir. Mərkəzi Seçki Komissiyası həmin DSK-nın tərkibində dəyişiklik haqqında qərar çıxarmışdır.

Central Election Commission of the Republic of Azerbaijan (CEC) conducted its session headed by Mr. Mazahir Panahov on October 30, 2006
30 october 2006 15:31
Central Election Commission of the Republic of Azerbaijan (CEC) conducted its session headed by Mr. Mazahir Panahov on October 30, 2006.
Firstly, CEC session minutes dated on September 29, October 6, October 9, October 11 and October 12, 2006 were approved.
Later Mrs. Svetlana Gasimova, CEC Deputy Chairman reported on the issue on making amendments in the composition of Neftchala Con.EC # 61. CEC adopted decision on making amendments in the composition of this Con.EC.
At the CEC session, representatives of International Foundation for Election Systems (the USA) and mass media also took part.