Sentyabrın 12-də Məzahir Pənahovun sədrliyi ilə Mərkəzi Seçki Komissiyasının növbəti iclası keçirilmişdir
12 sentyabr 2006 15:20
Sentyabrın 12-də Məzahir Pənahovun sədrliyi ilə Mərkəzi Seçki Komissiyasının növbəti iclası keçirilmişdir.
Əvvəlcə Komissiyanın 5 sentyabr 2006-cı il tarixli iclasının protokolu təsdiq edilmişdir.
Sonra MSK sədrinin müavini Svetlana Qasımova və Mərkəzi Seçki Komissiyasının katibi Natiq Məmmədov bəzi dairə seçki komissiyalarının tərkibində dəyişiklik edilməsinə dair məsələ haqqında məlumat vermişlər. Mərkəzi Seçki Komissiyası 45 saylı Abşeron və 122 saylı Xankəndi seçki dairələri dairə seçki komissiyalarının tərkibində dəyişklik edilməsi barədə qərar çıxarmışdır.

12 september 2006 15:20
Central Election Commission of the Republic of Azerbaijan (CEC) conducted its session headed by Mr. Mazahir Panahov on September 12, 2006.
Firstly, session minute adopted by the Commission, dated on September 5, 2006 was approved.
Later, Mrs. Svetlana Gasimova, CEC Deputy Chairman and Mr. Natig Mammadov, CEC Secretary reported on making amendments in the composition of some Con.ECs. CEC adopted decision on making amendments in the composition of Absheron Con.EV # 45 and Khankendi Con.EC # 122.