Sentyabrın 5-də Məzahir Pənahovun sədrliyi ilə Mərkəzi Seçki Komissiyasının növbəti iclası keçirilmişdir
05 sentyabr 2006 15:14
Sentyabrın 5-də Məzahir Pənahovun sədrliyi ilə Mərkəzi Seçki Komissiyasının növbəti iclası keçirilmişdir.
Əvvəlcə Komissiyanın 21 avqust 2006-cı il tarixli iclasının protokolu təsdiq edilmişdir.
Sonra MSK sədrinin müavini Svetlana Qasımova, Mərkəzi Seçki Komissiyasının katibi Natiq Məmmədov və Komissiyanın üzvü Rövşən İsmayılov bəzi dairə seçki komissiyalarının tərkibində dəyişiklik edilməsinə dair məsələ haqqında məlumat vermişlər. Mərkəzi Seçki Komissiyası 45 saylı Abşeron, 56 saylı Xaçmaz kənd, 98 saylı Şəmkir şəhər və 102 saylı Samux – Şəmkir seçki dairələri dairə seçki komissiyalarının tərkibində dəyişklik edilməsi barədə qərar çıxarmışdır.

05 september 2006 15:14
Central Election Commission of the Republic of Azerbaijan (CEC) conducted its session headed by Mr. Mazahir Panahov on September 5, 2006.
Firstly, session minute adopted by the Commission, dated on August 21, 2006 was approved.
Later, Mrs. Svetlana Gasimova, CEC Deputy Chairman, Mr. Natig Mammadov, CEC Secretary and Mr. Rovshan Ismayilov, CEC Commissioner reported on making amendments in the composition of some Con.ECs. CEC adopted decision on making amendments in the composition of Absheron Con.EC # 45, Khachmaz village Con.EC # 56, Shamkir city Con.EC # 98 and Samukh-Shamkir Con.EC # 102.