Qərar 17/93 - Bəzi dairə seçki komissiyalarının tərkibində dəyişiklik edilməsi barədə
Qərar 17/92 - Azərbaycan Respublikası Mərkəzi Seçki Komissiyasının qüvvədə olan bəzi normativ xarakterli aktlarına dəyişikliklər edilməsi barədə
Qərar 17/91 - Mərkəzi Seçki Komissiyasının 30 mart və 15 aprel 2018-ci il tarixli iclas protokollarının təsdiq edilməsi barədə
Qərar 16/90 - 2018-ci il aprelin 11-də keçirilmiş növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərinə yekun vurulması və Mərkəzi Seçki Komissiyasının seçkilərin nəticələrinə dair protokolunun müvafiq sənədlərlə birlikdə Azərbaycan Respublikasının Konstitusiya Məhkəməsinə təqdim edilməsi haqqında
Qərar 15/89 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində Azərbaycan Demokrat Partiyasının vəkil edilmiş şəxslərinin qeydə alınması haqqında
Qərar 15/88 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində seçki məntəqələrində veb-kameralar quraşdırılması barədə
Qərar 15/87 - Mərkəzi Seçki Komissiyasının 24 mart 2018-ci il tarixli iclas protokolunun təsdiq edilməsi barədə
Qərar 14/86 - Bəzi dairə seçki komissiyalarının tərkibində dəyişiklik edilməsi barədə
Qərar 14/85 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində Azərbaycan Demokrat Partiyasının vəkil edilmiş şəxslərinin qeydə alınması haqqında
Qərar 14/84 - "Rəy" Monitorinq Mərkəzinin 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində səsvermə günü "exit-poll" keçirəcək qurum kimi qeydə alınması barədə
Qərar 14/83 - "ELS" Müstəqil Araşdırmalar Mərkəzinin 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində səsvermə günü "exit-poll" keçirəcək qurum kimi qeydə alınması barədə
Qərar 14/82 - "Vətəndaş Cəmiyyəti Uğrunda" Müstəqil Məsləhət və Yardım Mərkəzinin 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində səsvermə günü Fransa Respublikasının "Opinion Way" Sosioloji Tədqiqatlar İnstitutu ilə birgə "exit-poll" keçirəcək qurum kimi qeydə alınması barədə
Qərar 14/81 - Vətəndaşların Əmək Hüquqlarını Müdafiə Liqasının 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində səsvermə günü ABŞ-ın "AJF&Associates İnc." təşkilatı ilə birgə "exitpoll" keçirəcək qurum kimi qeydə alınması barədə
Qərar 14/80 - Mərkəzi Seçki Komissiyasının 17 mart və 19 mart 2018-ci il tarixli iclas protokollarının təsdiq edilməsi barədə
Qərar 13/79 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində ayrılmış ödənişsiz efir vaxtının bölgüsü və bölgü cədvəlinin dərc edilməsi haqqında
Qərar 12/78 - Bəzi dairə seçki komissiyalarının tərkibində dəyişiklik edilməsi barədə
Qərar 12/77 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində namizədliyi qeydə alınmış Razi Qulaməli oğlu Nurullayevin vəkil edilmiş şəxslərinin qeydə alınması haqqında
Qərar 12/76 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində Milli Dirçəliş Hərəkatı Partiyasının vəkil edilmiş şəxslərinin qeydə alınması haqqında
Qərar 12/75 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində Azərbaycan Sosial Demokrat Partiyasının vəkil edilmiş şəxslərinin qeydə alınması haqqında
Qərar 12/74 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində namizədliyi qeydə alınmış Zahid Məhərrəm oğlu Orucun vəkil edilmiş şəxslərinin qeydə alınması haqqında
Qərar 12/73 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində namizədliyi Vətəndaş və İnkişaf Partiyası tərəfindən irəli sürülmüş Əli Nadir oğlu Əliyevin namizəd kimi qeydə alınmasından imtina edilməsi haqqında
Qərar 12/72 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində namizədliyi öz təşəbbüsü ilə irəli sürülmüş Tural Feyruz oğlu Abbaslının namizədliyinin qeydə alınmasından imtina edilməsi haqqında
Qərar 12/71 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində namizədliyi Azərbaycan Demokrat Partiyası tərəfindən irəli sürülmüş Sərdar Calal oğlu Məmmədovun namizəd kimi qeydə alınması haqqında
Qərar 12/70 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində seçkiqabağı təşviqat məqsədləri üçün ayrılmış ödənişsiz efir vaxtını bölmək məqsədilə püşkatma komissiyasının yaradılması, püşkatmanın yeri və vaxtının müəyyən olunması haqqında
Qərar 12/69 - Mərkəzi Seçki Komissiyasının 10 mart 2018-ci il tarixli iclas protokolunun təsdiq edilməsi barədə
Qərar 11/68 - Bəzi dairə seçki komissiyalarının tərkibində dəyişiklik edilməsi barədə
Qərar 11/67 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində namizədliyi "Cəbhəçilərin təşəbbüs qrupu" adlı təşəbbüs qrupu tərəfindən irəli sürülmüş Razi Qulaməli oğlu Nurullayevin namizəd kimi qeydə alınması haqqında
Qərar 11/66 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində namizədliyi Müasir Müsavat Partiyası tərəfindən irəli sürülmüş Hafiz Ələmdar oğlu Hacıyevin namizəd kimi qeydə alınması haqqında
Qərar 11/65 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində namizədliyi Milli Dirçəliş Hərəkatı Partiyası tərəfindən irəli sürülmüş Fərəc İbrahim oğlu Quliyevin namizəd kimi qeydə alınması haqqında
Qərar 11/64 - Azərbaycan Respublikasının hüdudlarından kənarda səsvermə təşkil edildiyi hallarda səsvermə hüququna malik şəxslərin seçici siyahılarına daxil edilməsi üçün seçki dairələrinin müəyyən edilməsinə dair
Qərar 11/63 - Mərkəzi Seçki Komissiyasının 7 mart 2018-ci il tarixli iclas protokolunun təsdiq edilməsi barədə
Qərar 10/62 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində Vətəndaş və İnkişaf Partiyasının səlahiyyətli nümayəndələrinin qeydə alınması haqqında
Qərar 10/61 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində namizədliyi Bütöv Azərbaycan Xalq Cəbhəsi Partiyası tərəfindən irəli sürülmüş Qüdrət Müzəffər oğlu Həsənquliyevin namizəd kimi qeydə alınması haqqında
Qərar 10/60 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində namizədliyi Azərbaycan Sosial Demokrat Partiyası tərəfindən irəli sürülmüş Araz Məmməd Mübariz oğlu Əlizadənin namizəd kimi qeydə alınması haqqında
Qərar 10/59 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində namizədliyi öz təşəbbüsü ilə irəli sürülmüş Zahid Məhərrəm oğlu Orucun namizəd kimi qeydə alınması haqqında
Qərar 10/58 - Mərkəzi Seçki Komissiyasının 6 mart 2018-ci il tarixli iclas protokolunun təsdiq edilməsi barədə
Qərar 9/57 - Bəzi dairə seçki komissiyalarının tərkibində dəyişiklik edilməsi barədə
Qərar 9/56 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində Yeni Azərbaycan Partiyasının məşvərətçi səs hüquqlu üzvünün təsdiq edilməsi haqqında
Qərar 9/55 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində seçki bülletenlərinin mətni, forması, sayı və hazırlanma qaydasına dair
Qərar 9/54 - Mərkəzi Seçki Komissiyasının 2 mart 2018-ci il tarixli iclas protokolunun təsdiq edilməsi barədə
Qərar 8/53 - Bəzi dairə seçki komissiyalarının tərkibində dəyişiklik edilməsi barədə
Qərar 8/52 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində namizədliyi təsdiq olunmuş Tural Feyruz oğlu Abbaslının səlahiyyətli nümayəndəsinin qeydə alınması haqqında
Qərar 8/51 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində səsvermənin yeri və vaxtı barədə seçicilərin məlumatlandırılmasına dair bildirişlərin mətni, forması, sayı və hazırlanması Qaydası haqqında
Qərar 8/50 - Mərkəzi Seçki Komissiyasının 24 fevral və 27 fevral 2018-ci il tarixli iclas protokollarının təsdiq edilməsi barədə
Qərar 7/49 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində namizədliyi Yeni Azərbaycan Partiyası tərəfindən irəli sürülmüş İlham Heydər oğlu Əliyevin namizəd kimi qeydə alınması haqqında
Qərar 6/48 - Bəzi dairə seçki komissiyalarının tərkibində dəyişiklik edilməsi barədə
Qərar 6/47 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində seçki komissiyalarının səsvermənin nəticələrinə dair yekun protokollarının hazırlanma qaydası və sayı barədə
Qərar 6/46 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində Azərbaycan Demokrat Partiyasının səlahiyyətli və maliyyə məsələləri üzrə səlahiyyətli nümayəndəsinin qeydə alınması haqqında
Qərar 6/45 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində Vətəndaş və İnkişaf Partiyasının səlahiyyətli və maliyyə məsələləri üzrə səlahiyyətli nümayəndələrinin qeydə alınması haqqında
Qərar 6/44 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində namizədliyi Azərbaycan Demokrat Partiyası tərəfindən irəli sürülmüş Sərdar Calal oğlu Məmmədovun namizədliyinin irəli sürülməsinin təsdiq edilməsi haqqında
Qərar 6/43 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində namizədliyi Vətəndaş və İnkişaf Partiyası tərəfindən irəli sürülmüş Əli Nadir oğlu Əliyevin namizədliyinin irəli sürülməsinin təsdiq edilməsi haqqında
Qərar 6/42 - Mərkəzi Seçki Komissiyasının 19 fevral 2018-ci il tarixli iclas protokolunun təsdiq edilməsi barədə
Qərar 5/41 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində namizədliyi öz təşəbbüsü ilə irəli sürülmüş Ramazan Ələkbər oğlu Bəkirovun namizədliyinin irəli sürülməsinin təsdiq edilməsi haqqında
Qərar 5/40 - Azərbaycan Respublikası üzrə 2018-ci ilin daimi seçici siyahılarının yenidən tərtib edilməsi, təsdiq olunması və ictimailəşdirilməsi barədə
Qərar 5/39 - Mərkəzi Seçki Komissiyasının 17 fevral 2018-ci il tarixli iclas protokolunun təsdiq edilməsi barədə
Qərar 4/38 - Bəzi dairə seçki komissiyalarının tərkibində dəyişiklik edilməsi barədə
Qərar 4/37 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində Müasir Müsavat Partiyasının səlahiyyətli və maliyyə məsələləri üzrə səlahiyyətli nümayəndələrinin qeydə alınması haqqında
Qərar 4/36 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində Azərbaycan Sosial Demokrat Partiyasının səlahiyyətli və maliyyə məsələləri üzrə səlahiyyətli nümayəndələrinin qeydə alınması haqqında
Qərar 4/35 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində namizədliyi təsdiq olunmuş Elşən Şirzad oğlu Həsənovun səlahiyyətli nümayəndəsinin qeydə alınması haqqında
Qərar 4/34 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində namizədliyi təsdiq olunmuş Razi Qulaməli oğlu Nurullayevin səlahiyyətli nümayəndələrinin qeydə alınması haqqında
Qərar 4/33 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində Milli Dirçəliş Hərəkatı Partiyasının səlahiyyətli və maliyyə məsələləri üzrə səlahiyyətli nümayəndələrinin qeydə alınması haqqında
Qərar 4/32 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində Bütöv Azərbaycan Xalq Cəbhəsi Partiyasının səlahiyyətli və maliyyə məsələləri üzrə səlahiyyətli nümayəndələrinin qeydə alınması haqqında
Qərar 4/31 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində namizədliyi Müasir Müsavat Partiyası tərəfindən irəli sürülmüş Hafiz Ələmdar oğlu Hacıyevin namizədliyinin irəli sürülməsinin təsdiq edilməsi haqqında
Qərar 4/30 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində namizədliyi Azərbaycan Sosial Demokrat Partiyası tərəfindən irəli sürülmüş Araz Məmməd Mübariz oğlu Əlizadənin namizədliyinin irəli sürülməsinin təsdiq edilməsi haqqında
Qərar 4/29 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində namizədliyi öz təşəbbüsü ilə irəli sürülmüş Elşən Şirzad oğlu Həsənovun namizədliyinin irəli sürülməsinin təsdiq edilməsi haqqında
Qərar 4/28 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində namizədliyi "Cəbhəçilərin təşəbbüs qrupu" adlı təşəbbüs qrupu tərəfindən irəli sürülmüş Razi Qulaməli oğlu Nurullayevin namizədliyinin irəli sürülməsinin təsdiq edilməsi haqqında
Qərar 4/27 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində namizədliyi Milli Dirçəliş Hərəkatı Partiyası tərəfindən irəli sürülmüş Fərəc İbrahim oğlu Quliyevin namizədliyinin irəli sürülməsinin təsdiq edilməsi haqqında
Qərar 4/26 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində namizədliyi öz təşəbbüsü ilə irəli sürülmüş Asif Rasim oğlu Məmmədovun namizədliyinin irəli sürülməsinin təsdiq edilməsi haqqında
Qərar 4/25 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində namizədliyi Bütöv Azərbaycan Xalq Cəbhəsi Partiyası tərəfindən irəli sürülmüş Qüdrət Müzəffər oğlu Həsənquliyevin namizədliyinin irəli sürülməsinin təsdiq edilməsi haqqında
Qərar 4/24 - Bəzi seçki dairələrinin seçki məntəqələri üzrə seçicilərin sayının təmsilçilik normalarına uyğunlaşdırılması barədə
Qərar 4/23 - Mərkəzi Seçki Komissiyasının 8 fevral və 14 fevral 2018-ci il tarixli iclas protokollarının təsdiq edilməsi barədə
Qərar 3/22 - Dairə seçki komissiyalarının sədrləri, katibləri, üzvləri və məntəqə seçki komissiyalarının sədrləri üçün maarifləndirmə tədbirlərinin təşkilinə dair
Qərar 3/21 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində namizədliyi təsdiq olunmuş Zahid Məhərrəm oğlu Orucun səlahiyyətli nümayəndəsin qeydə alınması haqqında
Qərar 3/20 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində namizədliyi təsdiq olunmuş Tural Feyruz oğlu Abbaslının səlahiyyətli nümayəndəsinin qeydə alınması haqqında
Qərar 3/19 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində Azərbaycan Liberal Demokrat Partiyasının səlahiyyətli və maliyyə məsələləri üzrə səlahiyyətli nümayəndələrinin qeydə alınması haqqında
Qərar 3/18 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində namizədliyi təsdiq olunmuş Anar Azər oğlu Umudovun səlahiyyətli nümayəndələrinin qeydə alınması haqqında
Qərar 3/17 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində Yeni Azərbaycan Partiyasının səlahiyyətli və maliyyə məsələləri üzrə səlahiyyətli nümayəndələrinin qeydə alınması haqqında
Qərar 3/16 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində namizədliyi öz təşəbbüsü ilə irəli sürülmüş Zahid Məhərrəm oğlu Orucun namizədliyinin irəli sürülməsinin təsdiq edilməsi haqqında
Qərar 3/15 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində namizədliyi öz təşəbbüsü ilə irəli sürülmüş Tural Feyruz oğlu Abbaslının namizədliyinin irəli sürülməsinin təsdiq edilməsi haqqında
Qərar 3/14 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində namizədliyi Azərbaycan Liberal Demokrat Partiyası tərəfindən irəli sürülmüş Fuad Ağasi oğlu Əliyevin namizədliyinin irəli sürülməsinin təsdiq edilməsi haqqında
Qərar 3/13 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində namizədliyi öz təşəbbüsü ilə irəli sürülmüş Anar Azər oğlu Umudovun namizədliyinin irəli sürülməsinin təsdiq edilməsi haqqında
Qərar 3/12 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində namizədliyi Yeni Azərbaycan Partiyası tərəfindən irəli sürülmüş İlham Heydər oğlu Əliyevin namizədliyinin irəli sürülməsinin təsdiq edilməsi haqqında
Qərar 2/11 - Bəzi dairə seçki komissiyalarının tərkibində dəyişiklik edilməsi barədə
Qərar 2/10 - "Seçki (referendum) komissiyalarının məşvərətçi səs hüquqlu üzvlərinin statusu haqqında Təlimat"da dəyişiklik edilməsi barədə
Qərar 2/9 - "Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində namizədin irəli sürülməsinin təsdiq edilməsi və qeydə alınması üçün təqdim edilmiş sənədlərdə olan məlumatların düzgünlüyünün yoxlanılması Qaydaları"nda dəyişiklik edilməsi barədə
Qərar 2/8 - "Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində kütləvi informasiya vasitələri ilə seçkiqabağı təşviqatın aparılması qaydaları haqqında Təlimat"a dəyişikliklər edilməsinə dair
Qərar 2/7 - "Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində seçki fondlarında qalan pul vəsaitlərinin geri qaytarılması, ödənişsiz efir vaxtı və dövri nəşrlərdə dərc yerinin ödənilməsi qaydaları haqqında Təlimat"ın ləğv edilməsi barədə
Qərar 2/6 - "Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində imza toplamaq məqsədilə imza vərəqələrinin verilməsi Qaydaları"nda dəyişikliklər edilməsi barədə
Qərar 2/5 - Mərkəzi Seçki Komissiyasının 15 noyabr 2017-ci il və 6 fevral 2018-ci il tarixli iclas protokollarının təsdiq edilməsi barədə
Qərar 1/4 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində Mərkəzi Seçki Komissiyasının nəzdində İşçi qrupunun yaradılması və rəhbərinin təyin edilməsi barədə
Qərar 1/3 - 2018-ci il aprelin 11-nə təyin edilmiş növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkilərində vətəndaşların seçki hüququnu pozan hərəkətlərdən (hərəkətsizlikdən) və qərarlardan şikayətlərin araşdırılması məqsədilə Mərkəzi Seçki Komissiyası nəzdində ekspert qrupunun yaradılması barədə
Qərar 1/2 - "Növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkilərinin hazırlanıb keçirilməsi üzrə əsas hərəkət və tədbirlərin Təqvim planı"nın təsdiq edilməsi barədə

Decision 17/93 - on making amendments to the structures of some Constituency Election Commissions
Decision 17/92 - on making amendments to some legal documents of the Central Election Commission of the Republic of Azerbaijan
Decision 17/91 - on the approval of the session minutes of the Central Election Commission, dated March 30 and April 15, 2018
Decision 16/90 - on the finalization of the Early Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan, held on April 11, 2018 and the submission of the voting results protocol of the Central Election Commission and relevant documents to the Constitutional Court of the Republic of Azerbaijan
Decision 15/89 - on the registration of the agent of the Azerbaijan Democratic Party in Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to April 11, 2018
Decision 15/88 - on the installation of webcams in the polling stations during the Presidential Elections appointed to April 11, 2018
Decision 15/87 - on the approval of the session minute dated March 24, 2018 of the Central Election Commission
Decision 14/86 - on making amendments to the structures of some Constituency Election Commissions
Decision 14/85 - on the registration of the agent of Azerbaijan Democrat Party in Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to April 11, 2018
Decision 14/84 - on the registration of "Rey" (Opinion) Monitoring Center as organization conducting "exit-poll" in Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to April 11, 2018
Decision 14/83 - on the registration of "ELS" Independent Investigations Center as organization conducting "exit-poll" in Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to April 11, 2018
Decision 14/82 - on the registration of "For the Sake of Civil Society" (FSCS) Independent Consultancy and Assistance Center together with the French Research Company "Opinion Way" as organization conducting "exit-poll" in Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to April 11, 2018
Decision 14/81 - on the registration of Citizens' Labor Rights Protection League in partnership with USA organization "AJF&Associates İnc." as organization conducting "exit-poll" in Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to April 11, 2018
Decision 14/80 - on the approval of the session minutes dated March 17 and 19, 2018 of the Central Election Commission
Decision 13/79 - on the distribution of free airtime and publication of airtime schedule in the Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan, appointed to April 11, 2018
Decision 12/78 - on making amendments to the structures of some Constituency Election Commissions
Decision 12/77 - on the registration of the agents of Razi Gulamali Nurullayev in Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed on April 11, 2018
Decision 12/76 - on the registration of the agent of National Renaissance Movement Party in Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed on April 11, 2018
Decision 12/75 - on the registration of the agent of Azerbaijan Social Democrat Party in Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed on April 11, 2018
Decision 12/74 - on the registration of the agents of Zahid Maharram Oruc in Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed on April 11, 2018
Decision 12/73 - on the refusal from the registration of the candidacy of Ali Nadir Aliyev nominated by Citizen and Development Party in Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed on April 11, 2018
Decision 12/72 - on the refusal from the registration of the candidacy of Tural Feyruz Abbaslı nominated by his own initiative in Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed on April 11, 2018
Decision 12/71 - on the approval of candidacy of Mr. Sardar Jalal oghlu Mammadov, nominated by the Azerbaijan Democrat Party in Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed on April 11, 2018
Decision 12/70 - on the establishment of lottery commission for the distribution of free airtime, determination of the lottery date in the Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan on April 11, 2018
Decision 12/69 - on the approval of the session minutes dated March 10, 2018 of the Central Election Commission
Decision 11/68 - on making amendments to the structures of some Constituency Election Commissions
Decision 11/67 - on the registration of Razi Gulamali Nurullayev nominated by the initiative group of "Frontier's Initiative Group" in Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan, appointed to April 11, 2018
Decision 11/66 - on the registration of Hafiz Alamdar Hajiyev nominated by the Modern Musavat Party in Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan, appointed to April 11, 2018
Decision 11/65 - on the registration of Faraj Ibrahim Guliyev nominated by the National Revival Movement Party in Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan, appointed to April 11, 2018
Decision 11/64 - on determination of Con.ECs for inclusion of voters in voter lists, in case of voting outside the boundaries of the Republic of Azerbaijan
Decision 11/63 - on the approval of the session minute dated March 7, 2018 of the Central Election Commission
Decision 10/62 - on the registration of the persons as authorized representatives of the Citizen and Development Party in Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to April 11, 2018
Decision 10/61 - on the registration of Gudrat Muzaffar Hasanguliyev nominated by the Whole Azerbaijan Popular Font Party in Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan, appointed to April 11, 2018
Decision 10/60 - on the registration of Araz Mammad Mubariz Alizadeh nominated by the Social Democrat Party in Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan, appointed to April 11, 2018
Decision 10/59 - on the registration of Zahid Maharram Oruj nominated on his own initiative in Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan, appointed to April 11, 2018
Decision 10/58 - on the approval of the session minute dated March 6, 2018 of the Central Election Commission
Decision 9/57 - on making amendments to the structures of some Constituency Election Commissions
Decision 9/56 - on the approval of the member with consultative right of New Azerbaijan Party in Presidential Elections appointed to April 11, 2018
Decision 9/55 - on the text, format, number and rule for the preparation rules of ballot papers in Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to April 11, 2018
Decision 9/54 - on the approval of the session minute dated March 2, 2018 of the Central Election Commission
Decision 8/53 - on making amendments to the structures of some Constituency Election Commissions
Decision 8/52 - on the registration of the authorized representative of approved nominee Tural Feyruz Abbasli in Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan, appointed to April 11, 2018
Decision 8/51 - on the rules for text, format, number and preparation of a notification to inform voters on the time and place of the voting in the Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to April 11, 2018
Decision 8/50 - on the approval of the session minutes dated 24 and 27 February , 2018 of the Central Election Commission
Decision 7/49 - on the registration of Ilham Heydar Aliyev nominated by the New Azerbaijan Party in Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan, appointed to April 11, 2018
Decision 6/48 - on making amendments to the structures of some Constituency Election Commissions
Decision 6/47 - on the rule of preparation and number of voting results final protocols of election commissions in Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to 11 April 2018
Decision 6/46 - on the registration of the persons as authorized representatives and authorized representatives on financial issues of the Azerbaijan Democrat Party in Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to April 11, 2018
Decision 6/45 - on the registration of the persons as authorized representatives and authorized representatives on financial issues of the Citizen and Development Party in Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to April 11, 2018
Decision 6/44 - on the approval of candidacy of Sardar Jalal Mammadov, nominated by the Azerbaijan Democrat Party in the Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to April 11, 2018
Decision 6/43 - on the approval of candidacy of Ali Nadir Aliyev, nominated by the Citizen and Development Party in the Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to April 11, 2018
Decision 6/42 - on the approval of the session minute dated February 19, 2018 of the Central Election Commission
Decision 5/41 - on the approval of candidacy of Ramazan Alakbar Bakirov nominated on his own initiative by Central Election Commission of the Republic of Azerbaijan
Decision 5/40 - on re-compilation, approval and publicize of permanent voters' lists of 2018 on the Republic of Azerbaijan
Decision 5/39 - on the approval of the session minute dated February 17, 2018 of the Central Election Commission
Decision 4/38 - on making amendments to the structures of some Constituency Election Commissions
Decision 4/37 - on the registration of the persons as authorized representatives and authorized representatives on financial issues of the Modern Musavat Party in Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to April 11, 2018
Decision 4/36 - on the registration of the persons as authorized representatives and authorized representatives on financial issues of the Azerbaijan Social Democrat Party in Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to April 11, 2018
Decision 4/35 - on the registration of the authorized representative of the approved candidate to presidency Elshan Shirzad Hasanov in Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to April 11, 2018
Decision 4/34 - on the registration of the following persons as authorized representatives of the approved candidate to presidency Razi Gulamali Nurullayev in Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to April 11, 2018
Decision 4/33 - on the registration of the persons as authorized representatives and authorized representatives on financial issues of the National Revival Movement Party in Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to April 11, 2018
Decision 4/32 - on the registration of the persons as authorized representatives and authorized representatives on financial issues of the Whole Azerbaijan Popular Font Party in Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to April 11, 2018
Decision 4/31 - on the approval of candidacy of Hafiz Alamdar Hajiyev, nominated by the Modern Musavat Party in the Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to April 11, 2018
Decision 4/30 - on the approval of candidacy of Araz Mammad Mubariz Alizadeh, nominated by the Azerbaijan Social Democratic Party in the Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to April 11, 2018
Decision 4/29 - the approval of candidacy of Elshan Shirzad Hasanov nominated on his own initiative by Central Election Commission of the Republic of Azerbaijan
Decision 4/28 - on the approval of candidacy of Razi Gulamali Nurullayev, nominated by the inititative group of "Frontiers' Inititative Group" in the Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to April 11, 2018
Decision 4/27 - on the approval of candidacy of Faraj Ibrahim Guliyev, nominated by the National Revival Movement Party in the Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to April 11, 2018
Decision 4/26 - the approval of candidacy of Asif Rasim Mammadov nominated on his own initiative by Central Election Commission of the Republic of Azerbaijan
Decision 4/25 - on the approval of candidacy of Gudrat Muzaffar Hasanguliyev, nominated by the Whole Azerbaijan Popular Font Party in the Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to April 11, 2018
Decision 4/24 - on the conformity of voters' number on election precincts of some constituencies with representation norms
Decision 4/23 - on the approval of the session minutes dated February 8 and 14, 2018 of the Central Election Commission
Decision 3/22 - on the arrangement of educational activities for chairpersons, secretaries, members of Constituency Election Commissions and chairpersons of Precinct Election Commissions
Decision 3/21 - on the registration of the following persons as an authorized representative of approved candidate to presidency Zahid Maharram Oruj in Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to April 11, 2018
Decision 3/20 - on the registration of an authorized representatives of the approved candidate to presidency Tural Feyruz Abbaslı in Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to April 11, 2018
Decision 3/19 - on the registration of the following persons as authorized representatives and authorized representatives on financial issues of the Azerbaijan Liberal Democratic Party in Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to April 11, 2018
Decision 3/18 - on the registration of the following persons as authorized representatives of the approved candidate to presidency Anar Azer Umudov in Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to April 11, 2018
Decision 3/17 - on the registration of the persons as authorized representatives and authorized representatives on financial issues of the New Azerbaijan Party in Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to April 11, 2018
Decision 3/16 - the approval of candidacy of Zahid Maharram Oruj nominated on his own initiative by Central Election Commission of the Republic of Azerbaijan
Decision 3/15 - on the approval of candidacy of Tural Feyruz Abbasli nominated on his own initiative in the Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to April 11, 2018
Decision 3/14 - on the approval of candidacy of Fuad Aghasi Aliyev, nominated by the Azerbaijan Liberal Democratic Party in the Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to April 11, 2018
Decision 3/13 - on the approval of candidacy of Anar Azer Umudov, nominated on own initiative in the Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to April 11, 2018
Decision 3/12 - on the approval of candidacy of Ilham Heydar Aliyev, nominated by the New Azerbaijan Party in the Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to April 11, 2018
Decision 2/11 - on making amendments to the structures of some Constituency Election Commissions
Decision 2/10 - on making amendments to the "Instruction on the status of the members with consultative voting rights of election (referendum) commissions"
Decision 2/9 - on making amendments to the "Rules for the approval of candidate nomination and checking the accuracy of the information submitted for registration in the Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan"
Decision 2/8 - on making amendments to the "Instruction on the rules for conducting pre-election campaign in mass media in Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan"
Decision 2/7 - on the annul of "Instruction on the rules for return of the funding in the election funds, free air time and reimbursement of the publication space in periodicals in the Presidential Elections in the Republic of Azerbaijan"
Decision 2/6 - on making amendments to the "Rules for issuing signature sheets in support of signature collection in the Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan"
Decision 2/5 - on the approval of the session minutes dated 15 November 2017 and 6 February 2018 of the Central Election Commission
Decision 1/4 - on the establishment of Working Group under Central Election Commission of the Republic of Azerbaijan and the appointment of the head of the Group in the early Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to April 11, 2018
Decision 1/3 - on the establishment of Expert Group under Central Election Commission to investigate the complaints against the actions (inactions) and decisions violating citizens' suffrage in the early Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan appointed to April 11, 2018
Decision 1/2 - on the approval of "Calendar Plan for the basic activities and measures on the preparation and conduct of the early Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan"