7 fevral 2024-cü il tarixində keçirilmiş Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərinin yekununa dair Mərkəzi Seçki Komissiyasının Protokolu
2024-cü il fevralın 7-nə təyin edilmiş növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkilərində müşahidə üçün veb-kamera quraşdırılan seçki məntəqələrinin siyahısı
Ekspert qrupu tərəfindən baxılmış müraciətlər - 2024
Prezident seçkilərində “Seçki günü üçün yaddaş kitabçası”
Ödənişli seçkiqabağı təşviqata qoşulmaqla bağlı Mərkəzi Seçki Komissiyasına təqdim edilmiş məlumat
2024-cü il fevralın 7-nə təyin edilmiş növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkilərində prezidentliyə qeydə alınmış namizədlər üçün İctimai Televiziya və Radio Yayımları Şirkətinin ayırdığı ödənişsiz efir vaxtının bölgüsü cədvəli
2024-cü il fevralın 7-nə təyin edilmiş növbədənkənar Azərbaycan Respublikası Prezidenti seçkilərində seçkiqabağı təşviqat üçün ayrılmış görüş yerlərinin siyahısı

Protocol of the Central Election Commission on the results of the Presidential elections of the Republic of Azerbaijan held on February 7, 2024
List of the polling stations with webcams in the early Presidential elections of the Republic of Azerbaijan appointed to February 7, 2024
Complaints investigated by the Expert group – 2024
"Election Day Guide" in the Presidential elections
Table of free airtime allocated by the Public TV and Radio Broadcasting Company for the registered candidates to presidency in the early Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan, appointed to February 7, 2024
List of venues allocated for pre-election campaign in the early Presidential elections of the Republic of Azerbaijan appointed to February 7, 2024