Qərar 6/21 - Bəzi dairə seçki komissiyalarının tərkibində dəyişiklik edilməsi barədə
Qərar 6/20 - Azərbaycanda seçkilərin tarixi toplusunun hazırlanması, nəşri və ictimailəşdirilməsi barədə
Qərar 6/19 - Mərkəzi Seçki Komissiyasının 28 iyul 2017-ci il tarixli iclas protokolunun təsdiq edilməsi barədə
Qərar 5/18 - Bəzi dairə seçki komissiyalarının tərkibində dəyişiklik edilməsi barədə
Qərar 5/17 - Mərkəzi Seçki Komissiyasının 21 iyul 2017-ci il tarixli iclas protokolunun təsdiq edilməsi barədə
Qərar 4/16 - Bəzi dairə seçki komissiyalarının tərkibində dəyişiklik edilməsi barədə
Qərar 4/15 - "Mərkəzi Seçki Komissiyasının Nəzarət-təftiş xidməti tərkibinin yenidən formalaşdırılması barədə" Azərbaycan Respublikası Mərkəzi Seçki Komissiyasının 29 aprel 2016-cı il tarixli 3/10 saylı Qərarında dəyişiklik edilməsi barədə
Qərar 4/14 - Mərkəzi Seçki Komissiyasının 26 may 2017-ci il tarixli iclas protokolunun təsdiq edilməsi barədə
Qərar 3/13 - Bəzi dairə seçki komissiyalarının tərkibində dəyişiklik edilməsi barədə
Qərar 3/12 - "Azərbaycan Respublikası Mərkəzi Seçki Komissiyasının nəzarət-təftiş xidməti haqqında Əsasnamə"sində dəyişiklik edilməsi barədə
Qərar 3/11 - "Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində namizədin irəli sürülməsinin təsdiq edilməsi və qeydə alınması üçün təqdim edilmiş sənədlərdə olan məlumatların düzgünlüyünün yoxlanılması Qaydaları"nda dəyişiklik edilməsi barədə
Qərar 3/10 - "Hərbi qulluqçuların seçkilərdə (referendumda) iştirakına dair Təlimat"da dəyişiklik edilməsi barədə
Qərar 3/9 - Azərbaycan Respublikasında 2017-ci ilin daimi seçici siyahılarının yenidən tərtib edilməsi, təsdiq olunması və ictimailəşdirilməsi barədə
Qərar 3/8 - Mərkəzi Seçki Komissiyasının 7 aprel 2017-ci il tarixli iclas protokolunun təsdiq edilməsi barədə
Qərar 2/7 - Bəzi dairə seçki komissiyalarının tərkibində dəyişiklik edilməsi barədə
Qərar 2/6 - "Seçki məntəqələrində veb-kameraların quraşdırılması və istifadəsinə dair Qaydalar"da dəyişiklik edilməsi barədə
Qərar 2/5 - "Azərbaycan Respublikasının Milli Məclisinə seçkilərdə deputatlığa namizədliyin təsdiq edilməsi və qeydə alınması üçün dairə seçki komissiyasına təqdim olunan seçki sənədlərindəki məlumatların yoxlanılması və namizədlərin qeydə alınması Qaydaları"nda dəyişiklik edilməsi barədə
Qərar 2/4 - "Azərbaycan Respublikası Prezidentinin seçkilərində namizədin irəli sürülməsinin təsdiq edilməsi və qeydə alınması üçün təqdim edilmiş sənədlərdə olan məlumatların düzgünlüyünün yoxlanılması Qaydaları"nda dəyişiklik edilməsi barədə
Qərar 2/3 - Mərkəzi Seçki Komissiyasının 21 sentyabr, 11 oktyabr 2016-cı il tarixli və 6 mart 2017-ci il tarixli iclas protokollarının təsdiq edilməsi barədə
Qərar 1/2 - Bəzi dairə seçki komissiyalarının tərkibində dəyişiklik edilməsi barədə
Qərar 1/1 - Beşinci çağırış Azərbaycan Respublikası Milli Məclisinin deputatı Mehriban Arif qızı Əliyevanın deputat səlahiyyətlərinə xitam verilməsi barədə

Decision 6/21 - on making amendments to the compositions of some constituency election commissions
Decision 6/20 - on the compile, publication and publicize of a book on the history of elections in Azerbaijan
Decision 6/19 - on the approval of the session minute of the Central Election Commission, dated July 28, 2017
Decision 5/18 - on making amendments to the compositions of some constituency election commissions
Decision 5/17 - on the approval of the session minutes of the Central Election Commission, dated July 21, 2017
Decision 4/16 - on making amendments to the compositions of some constituency election commissions
Decision 4/15 - on making amendments to the decision 3/10 of the Central Election Commission dated April 29, 2016 " on reorganization of the supervision and inspection service of the Central Election Commission
Decision 4/14 - on the approval of the session minute of the Central Election Commission, dated May 26, 2017
Decision 3/13 - on making amendments to the compositions of some constituency election commissions
Decision 3/12 - on making amendments to the "Regulation on the Supervision and Inspection Service of the Central Election Commission of the Republic of Azerbaijan"
Decision 3/11 - on the approval of "Rules for checking the information included in election documents submitted for the approval and registration of candidate in Presidential Elections of the Republic of Azerbaijan
Decision 3/10 - on making amendments to the "Instruction on the Participation of Military Servants in the Elections (Referendum)
Decision 3/9 - on recompilation, approval and publicize of permanent voters' lists of 2017 in the Republic of Azerbaijan
Decision 3/8 - on the approval of the session minutes of the Central Election Commission, dated April 7, 2017
Decision 2/7 - on making amendments to the compositions of some constituency election commissions
Decision 2/6 - on making amendments to "Rules on installation and use of web cameras in election precincts"
Decision 2/5 - on making amendments to "Rules for checking the accuracy of the information included in election documents submitted to the Constituency Election Commission for the verification and registration of candidacy to deputy and the registration of candidates in Elections to the Milli Majlis of the Republic of Azerbaijan"
Decision 2/4 - on making amendments to "Rules for the approval of candidate nomination and checking the accuracy of the information submitted for registration in the Presidential elections of the Republic of Azerbaijan"
Decision 2/3 - on the approval of the session minutes of the Central Election Commission, dated September 21, October 11, 2016 and March 6, 2017
Decision 1/2 - on making amendments to the compositions of some constituency election commissions
Decision 1/1 - on the termination of authorities of Mrs.Mehriban Aliyeva, deputy of the fifth call Milli Majlis of the Republic of Azerbaijan